Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 28 września 2020. Od wczoraj dodano 2315 ceny w 15 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Świeże eko zioła przez internet

Zioła czekają na klientów
Źródło:ecoherbs.pl
  |   Źródło:
Świeże, Ekologiczne, certyfikowane zioła w doniczkach można zamawiać przez Internet, kurier dostarczy je nam pod same drzwi – taką usługę proponuje ecoherbs.pl.

- Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne i jesteśmy producentem ekologicznych certyfikowanych ziół w doniczkach. Zioła produkowane są w Polsce. Cały proces produkcji i pielęgnacji roślin odbywa się w naszym gospodarstwie. Dzięki w pełni ekologicznemu procesowi produkcji, nasze zioła charakteryzują się długą trwałością co pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji – mówi Marek Skassa, założyciel ecoherbs.pl.

W ofercie znajdują się: bazylia zielona, bazylia czerwona, bazylia cynamonowa, mięta pieprzowa, melisa cytrynowa, oregano, kolendra, lubczyk, majeranek, tymianek i szałwia.

Założyciel firmy rozwiewa też wszelkie wątpliwości związane z dostową towaru.

- Nasze zioła do wysyłki pakujemy po 4 sztuki w specjalnych profesjonalnych opakowaniach przeznaczonych do wysyłki roślin co gwarantuje bezpieczeństwo oraz zapewnia komfort i odpowiedni mikroklimat dla roślin podczas transportu. Opakowania umieszczane są w solidnych, odpowiednio oznakowanych kartonach – tłumaczy pan Marek.

Podobne
Uprawa rumianku może być opłacalna
2013-04-22 08:02
Zioła w Małopolsce
Rozpoczął się nabór do projektu szkoleniowego "Małopolska regionem ziół". Dzięki niemu będzie się można dowiedzieć, jak uprawiać zioła, jak wykorzystywać je m.in. w kuchni, ziołolecznictwie, kosmetyce i florystyce - podaje dziennikpolski24.pl.
czytaj więcej
Zioła w ogrodzie. Źródło:swiatkwiatow.pl
2013-01-11 13:45
Ziołowa pomoc
Zioła lecznicze są często poza zainteresowaniem rolników. Przetwórcy ziół postanowili to zmienić.
czytaj więcej
Komentarze
2020-02-01
bardzo proszę raz na kwaerał świerze zioła w doniczce pozdrawiam Teresa Sommerfeld
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.