Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest piątek 17 stycznia 2020. Od wczoraj dodano 3380 ceny w 30 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś:  »  Świeże eko zioła przez internet

Świeże eko zioła przez internet

Zioła czekają na klientów
Źródło:ecoherbs.pl
  |   Źródło:
Świeże, Ekologiczne, certyfikowane zioła w doniczkach można zamawiać przez Internet, kurier dostarczy je nam pod same drzwi – taką usługę proponuje ecoherbs.pl.

- Prowadzimy gospodarstwo ekologiczne i jesteśmy producentem ekologicznych certyfikowanych ziół w doniczkach. Zioła produkowane są w Polsce. Cały proces produkcji i pielęgnacji roślin odbywa się w naszym gospodarstwie. Dzięki w pełni ekologicznemu procesowi produkcji, nasze zioła charakteryzują się długą trwałością co pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji – mówi Marek Skassa, założyciel ecoherbs.pl.

W ofercie znajdują się: bazylia zielona, bazylia czerwona, bazylia cynamonowa, mięta pieprzowa, melisa cytrynowa, oregano, kolendra, lubczyk, majeranek, tymianek i szałwia.

Założyciel firmy rozwiewa też wszelkie wątpliwości związane z dostową towaru.

- Nasze zioła do wysyłki pakujemy po 4 sztuki w specjalnych profesjonalnych opakowaniach przeznaczonych do wysyłki roślin co gwarantuje bezpieczeństwo oraz zapewnia komfort i odpowiedni mikroklimat dla roślin podczas transportu. Opakowania umieszczane są w solidnych, odpowiednio oznakowanych kartonach – tłumaczy pan Marek.

Podobne
Uprawa rumianku może być opłacalna
2013-04-22 08:02
Zioła w Małopolsce
Rozpoczął się nabór do projektu szkoleniowego "Małopolska regionem ziół". Dzięki niemu będzie się można dowiedzieć, jak uprawiać zioła, jak wykorzystywać je m.in. w kuchni, ziołolecznictwie, kosmetyce i florystyce - podaje dziennikpolski24.pl.
czytaj więcej
Zioła w ogrodzie. Źródło:swiatkwiatow.pl
2013-01-11 13:45
Ziołowa pomoc
Zioła lecznicze są często poza zainteresowaniem rolników. Przetwórcy ziół postanowili to zmienić.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.