Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Wideo wirusowe ujawnia używanie chemikaliów na kapuście w Indiach.

2024-05-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Wideo z udziałem mężczyzny posypującego proszek chemiczny na kapusty w Delhi, Indiach, stało się wirusowe, pokazując jak rzekomo mają one być przechowywane dłużej na targu. Film został opublikowany przez użytkownika Instagrama o nazwie Anjum, ostrzegając, że takie chemikalia mogą być szkodliwe i potencjalnie powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak problemy z sercem.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Kapusta

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem