Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Oficjalne otwarcie pierwszego w Wielkiej Brytanii Centrum doskonałości w uprawie w szklarniach.

2024-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Nowo powstałe centrum edukacyjne, które ma inspirować i szkolić następną generację producentów sałatek i warzyw w Wielkiej Brytanii, zostało oficjalnie otwarte przez Rogera Gougha, lidera Rady Hrabstwa Kent, 5 czerwca 2024 roku. Centrum doskonałości Thanet Earth @ Hadlow College, zlokalizowane w Tonbridge, w hrabstwie Kent, jest pierwszym takim obiektem w Wielkiej Brytanii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem